Ваш надійний партнер - "Bloom Ink"

Головна - Про нас

ТОВ "Sense print" розпочало свою діяльність у 2008 році, а вже у 2012 році, розширивши основні напрямки діяльності, було прийнято рішення реорганізувати підприємство у ТОВ «Bloom Ink».

Рекорд України


На даний момент товариство "Bloom Ink" впевнено заявляє про себе як про надійного партнера послуг з друкування. Всі роботи виконуються командою професіоналів виключно на сучасному обладнанні, використовуючи лише якісні матеріали. Ми гарантуємо найвищу якість, короткі терміни та приємні ціни.

Наша компанія двічі потрапила у "Національну Книгу рекордів" за найбільші зображення прапору Євросоюзу та прапору України; ми відзначені престижними нагородами - медаллю "Leader of the branch 2016" ("Лідер галузі 2016") і сертифікатом, який підтверджує результати рейтингування.

 

   ТОВ "Bloom Ink" надає повний спектр послуг з інтер'єрного та широкоформатного друку на плівці, полотні та на банері; послуги плотерної порізки, ламінування, брендування авто та багато інших. Крім цього, ми здійснюємо виготовлення та монтаж банера, вивіски, таблички на дверях тощо. Кожна наша робота унікальна і підкреслює індивідуальність Вашої галузі, проектуючи неповторні рекламні заходи.

     За нашими плечима співпраця більше ніж з 300 компаніями, виконання робіт різноманітної тематики та складності. За відносно невеликий час існування, нашими постійними клієнтами стали відомі українські торгівельні марки «Ельдорадо», «Рудь», «Олді», «Венето», «ПриватБанк», «Житомирські ласощі» та багато інших.

ЄСПодякаЮА

Потужна база обладнання, творчі ідеї професіоналів та дорогоцінний досвід – це 100% гарантія успіху Ваших рекламних кампаній!

ТОВ "Bloom Ink" з легкістю реалізує всі Ваші творчі задуми, а широкий спектр пропонованих послуг дозволить Вам не шукати декількох підрядників по кожному з напрямків.

Детальну інфрмацію про наші відзнаки шукайте у розділі "Нагороди" внизу сторінки.

Україна, 10001, г. Житомир, вул. І. Сльоти, 49. Офіси 301, 302, 311. bloom@bloom-ink.com моб. тел.: +38(067)4118085