UV-друк, друк білою фарбою

UV друк на твердих матеріалах – нове слово у технологіях друку. За допомогою нашого принтеру Ви зможете втілити в життя свої найпотаємніші ідеї, отримуючи при цьому високоякісне зображення на довгий час. В якості робочого матеріалу можна використовувати скло, пластик, поліуретан, метал, акрилову пластмасу, дерево та інші речовини шириною до 1,6 м. Зображення, нанесені за допомогою нашого принтеру водонепроникні, не вицвітають та стійкі до сонячного проміння. Наш пристрій друкує зображення безпосередньо на поверхні предмета і чудово справляється як з великими принтами, так і з дрібними деталями. Якість друку такого принтера значно вище за якість переносу зображення за допомоги плівки.  

ТОВ "Блум Інк" пропонує Вам послуги ультрафіолетового друку, що забезпечує фото-якість. Високий рівень розширення друку, а також мінімальний розмір краплини у процесі нанесення зображення являються запорукою ідеальної передачі кольорової гамми, чіткості та яскравості друкованих матеріалів.

Аби на власні очі пересвідчитися, що являє собою UV-друк, пропонуємо замовити і оцінити власноруч зразок, віддрукований на нашому виробництві. Ми завжди раді Вашій похвалі.

 

UV-друк в Києві та Україні