Портфоліо

Головна - Портфоліо

Наша компанія «Блум Інк» займає активну позицію на ринку друкованих послуг вже більше трьох років. За такий порівняно невеликий термін агентство почало співпрацювати з більш ніж сотнею різних рекламних фірм та компаній, як середнього, так і великого масштаба. У нашому активі величезна кількість напрацювань і готової продукції вкрай різноманітної тематики та складності. Найкраща реклама для нас - це наші клієнти, а найкраща ілюстрація нашої діяльності - наші виконані роботи.

Вважається, що 100% успіху залежить від обсягу бази творчих ідей та напрацьованого досвіду. «Блум Інк» володіє і тим і тим повною мірою. Силами професійної команди «Bloom-Ink» створювалися оригінальні та яскраві вивіски і банери для Приватбанку, магазину електроніки та побутової техніки «Ельдорадо», заводу «Рудь», супермаркету будівельних матеріалів «Олді» та багатьох інших.

Брендування - це те, що допоможе поширенню вашого бренду, його більшої «впізнаваності» та популяризації серед широкого кола споживачів. Брендування можливе зовсім незвичайними способами, які змусять повз волі звернути увагу на себе і запам'ятати якщо не назавжди, то надовго.

Друк на полотні - порівняно «молода» послуга, яка передбачає відтворення художніх шедеврів на матеріалі, ідентичному натуральному полотну з унікальною передачею кольору, який неможливо відрізнити від оригіналу.

Післядрукова обробка - завершальний етап перед здачею замовникові продукції цифрового та офсетного друку. Існує безліч варіантів цього процесу, починаючи з ламінування і закінчуючи тисненням і брошуруванням.

Крім дизайну та виготовлення вивіски на фасад будівлі або офісу, ми так само здійснюємо якісний монтаж банера, монтаж вивіски і таблички на дверях. Кожна наша робота унікальна і підкреслює індивідуальність вашої галузі, проектуючи неповторні рекламні вивіски.

Крім усього вищеописаного, ми займаємося широкоформатним друком. Яскраві та барвисті банери, постери та сіті-лайти виходять з нашої майстерні на загальний огляд, створюючи неповторну рекламу для наших клієнтів.

«Блум Інк» - команда креативних і досвідчених фахівців в рекламному бізнесі. Довіривши нам свою кампанію, ви придбаєте нових клієнтів, колосальний позитив від нашої співпраці і якісну рекламу.