Інтер'єрний друк

Розширення інтер’єрного друку складає 720х1440 dpi. Завдяки високому розширенню вдається отримати зображення найвищої якості та чіткості, віддрукувати найменший текст, передати всі «50 відтінків сірого», що у результаті видає натуральний та «живий» малюнок, а наявний текст дозволяє читати без зайвих зусиль.

ТОВ «Блум Інк» пропонує професійну після друкарську обробку друкованих рекламних матеріалів. Основним виглядом такої обробки є ламінування.

Ламінування – це покриття поліграфії плівкою. Привабливий вигляд і захист зображення від пошкоджень атмосферного чи механічного характеру є метою цього засобу обробки. Ламінування також надає виробу додаткову жорсткість.

Метою нанесення такого покриття слугує надання виробу привабливого зовнішнього вигляду, захист зображення від механічних та атмосферних явищ, а також від дії ультрафіолету. Ламінування також додає документу додаткову жорсткість.


ТОВ "Блум Інк" має солідний досвід по виконанню таких робіт, маючи на озброєнні сучасне та високотехнологічне обладнання. І не сумнівайтеся.

 

Послуги - Ламінування